Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én egy otthonban vagyok...

Én egy otthonban vagyok közmunkás. (kisegítő ápoló) mi szerint nem jár táppénz. Ez igaz?

Figyelt kérdés
utána néztem neten és betegszabadság pedig igen is jár. most akkor hogy is van ez?

2014. febr. 18. 20:54
 1/2 anonim válasza:
A közfoglalkoztatásnál is jár a táppénz. Ha a közfoglalkoztatott táppénzt vesz igénybe, a közfoglalkoztatónak, illetve az állami foglalkoztatási szervnek joga lesz felülvizsgálatot kérni az Országos Egészségügyi Pénztártól, hogy valóban keresőképtelen-e.
2014. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! utána jártunk már is tényleg jár, de nem tudom miért mondják azt, hogy nem jár.. ráadásul mamám meghalt, és megkérdeztem hogy közeli rokon halála esetén jár-e 2 nap szabadság, és arra is azt mondták hogy nem... pedig az is járna. egy másik otthon felhívta a központot, így jártunk utána..
2014. febr. 22. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!