Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az az SCNET world? (Shoppin...

Mi az az SCNET world? (Shopping Center Network) Benne van valaki? Érdemes kártyát igényelni?

Figyelt kérdés

#Scnetwork
2014. febr. 22. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Piramisjáték. Kamu kedvezményt kapsz olyan drága cégeknél, ahol amúgy sem vásárolnál.

Pénzt azzal keresel, hogy befizetsz 13ezret mondjuk, és másokat is erre buzdítasz.


(A befizetett összeget majd persze levásárolhatod valahogy apránként egy csillió év alatt.)

2014. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Kõszi,nekem azt mondtàk,hogy a tescoban is lehet vàsàrolni,ès az elköltött pènzem 1%-àt visszakapom,ès újra levàsàrolhatom.Söt ha valakit beazervezek,akkor az ö vàsàrlàsa 1%-àt is megkapom.Nem muszàj 130000 ft-ot befizetni hozzà.Nem sok az egy %,de igy is hihetetlen szàmomra.

Nekem ezt mondtàk.Akkor ez nem így van?

2014. febr. 23. 11:30
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Bonyolult a rendszer, hogy ne értsd meg, és elvesszen a lényegi információ. Azt javaslom, ha nem bírod ki, és hiszel nekik, akkor csatlakozz, de NE vásárolj pozíciót! (Magyarán ne fizess be pénzt.) Hülyének, a magad ellenségének fognak tartani természetesen. Nehéz lesz ellenállnod, de remélem sikerül. Aztán majd nézd meg, hogy befizetett pénz nélkül mire mész vele. Hogy mi lesz az 1%-aiddal, hogyan juthatsz valóban hozzá, stb.
2014. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Befizetni semmikèpp nem fogok.ÎGy veszteni valòm nem lesz.Aztàn,ha ìgy làtom,màr hogy hülyesèg(nem csak gondolom,mint most),akkor még egy kàrtyàval több van a pènztàrcàmba,de ennyi.

Nem èrtem,ki az akinek jò ilyen piramis beszervezös dolgokkal foglalkozni.Valakinek biztos megèri,nem?De mire hozzànk eljut a dolog,arra màr csak az nyer vele aki az elsökkènt benne van?Szegèny nagybàtyàmat vitte bele valami "igazgatója" a cègnek.Èn nem igazàn hiszek ilyenekben,de akkor úgy làtszik jól teszem.

2014. febr. 23. 13:40
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

"csak az nyer vele aki az elsökkènt benne van?"


Befizetős pilótajátéknál jellemzően igen, legitim MLM-nél nem. Ott mindegy, mikor kezded. A különbség az, hogy míg a pilótajátékkal egyértelműen ráfizetsz, ha nem csatlakozik senki hozzád, az MLM-mel akkor is nyersz, mert van piacképes termék, amihez hozzájuthatsz olcsóbban. (Tipikus pilótajáték szöveg: hozz két embert, és te már nullán vagy... Ha ezt hallod, menekülj!)

2014. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
11%

Minden bizonnyal voltak már hasonló rendszerben az előttem szólók, és bebukták a saját maguk sikertelensége miatt. Ezért érezni a pesszimizmust az írásukban.


A kérdezőnek mondom, hogy ne higyj olyanoknak, akik azt mondják, hogy valami nem lehetséges, az ilyen negatív emberek, akik csak visszahúznak az életben... nos hát... inkább tőlük menekülj!! ;) Ha szeretnél több dolgot megtudni a cégről, és a pontos működésünkről, akkor keress meg: vitalvenge@gmail.com


Nagyon szívesen segítek!

2014. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

"Minden bizonnyal voltak már hasonló rendszerben az előttem szólók, és bebukták a saját maguk sikertelensége miatt. Ezért érezni a pesszimizmust az írásukban. "


Semmi pesszimizmus az írásban. Egy tisztességes üzleti modell nem kér tőled 13ezret, de tovább megyek! Az alattad lévők által befizetett összeget nem adja neked. Ez nem egy tisztességes üzleti modell, ez egy piramisjáték.


"A kérdezőnek mondom, hogy ne higyj olyanoknak, akik azt mondják, hogy valami nem lehetséges"

Semmi ilyen nem hangzott el. Minden lehetséges. De itt csak úgy kereshetsz pénzt, ha az alattad lévők befizetik. Igen, lehetséges ezzel pénzt keresni, de tisztességtelen a módszer... A higgy amúgy higgy...


"akkor keress meg: vitalvenge@gmail.com"

AMATŐR, aki itt toboroz... Az ismerőseidet nem akarod ezzel megkeresni, mi? Vagy megkerested, de elhajtottak? :)

2014. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Absolutzero válasza:
66%
A piramis játékban pénzt kell betenni, de semmi termék nincs mögötte, így valóban pénzt az vesz ki, aki mással befizettet. Az SCnet egy vásárlói közösség, ami valós vásárlásokból működik. Nem a tagok befizetéseiből él, hanem a termékpartnerek által nyújtott kedvezményt osztja vissza.Pénzt nem kell betenni,a vásárlási szokásokat sem kell gyökeresen megváltoztatni,annyit kell tenni, hogy a termékpartnereket használja. A 13000Ft-tal néhány folyamat gyorsítható meg. Ez az összeg teljes mértékben levásárolható,a jövőbeli vásárlások foglalójaként kell felfogni. Magyarországon 1440 MLM cég működik, sajnod vannak pilótajátékok is közöttük. A network marketing valós termékkel óriási lehetőség egy tisztességes élet kialakítására,ahol másokat nem károsítanak meg. Sokan azt mondják, hogy munka nélkül lehet pénzt keresni ezekben a rendszerekben, én ebben nem hiszek, ingyen semmi sincs. Magyarországon nagyon sokan ítélkeznek különösebb tudás birtoklása nélkül, az SCnet nem pilótajáték, hanem egy valós vásárlói közösség, ami pénzkereseti lehetőség az átlagember számára.
2014. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

"A 13000Ft-tal néhány folyamat gyorsítható meg."


OK, persze... Most beszélj arról, hogy ha nem akarsz befizetni, tehát senki nem fizet be, akkor mennyire lesz lassú a folyamat. Átlag háztartás átlagos költésével mennyi idő alatt szedi össze kedvezményekből a 13ezer forintot? Mert ez a probléma, tudod... (Meg az, hogy amúgy nem vásárolnál az egyébként drága partnercégeknél...)


Bónusz vicc: nem kell befizetni, nem a befizetésekből éltek, mi?!? Mindenesetre vicces, hogy a cég weboldalán nagy betűkkel ez az üzenet fogadja a látogatókat:


"Tisztelt Törzsvásárlók!


Kérünk minden kedves Törzsvásárlót, hogy a banki befizetésekhez az alábbi OTP-számlánkat használják. A banki költségek emelkedése miatt fokozatosan át szeretnénk állni az új bankszámla használatára.


SCnetwork Mo. Kft. OTP - 11742283-20040479-00000000"


Hahhhahahhaaaha! :D

2014. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
11%
Egy barom engem is beakart szervezni meghallgattam a dumáját mondván átgondolom de aztán nemet mondtam egy ideig zaklatott telefonon és alig birtam lerázni végül megunta és már nem hivogat!
2014. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!