Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti tudtok ehhez hasonló...

Ti tudtok ehhez hasonló pénzkereseti lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy én szívesen 'eladnám" az életem pénzért. Sajnos egy olyan világban élünk ahol ha pénzed van, mindent megtudsz szerezni amire csak szükséged van. Az első mondatom csak képletesen értetődő. Olyanra gondolok mint pl valami küzdősport, vagy hasonló. Itt ugye az egészségem tenném kockára. Szóval hasonlókra gondoltam. Próbálkoztam már boxxal, illetve K1-el, de itt 3-4 éves tapasztalat nélkül nem engednek versenyezni az edzők, még ha tudják hogy nyernél akkor sem. Jó lenne valami illegális aréna de ilyet nem ismerek, meg nehéz is találni. A lényeg hogy nincsenek éveim. Szívesen elmennék katonának is de ott csak a leszerelés után kapják meg a főbb fizetéseket. Mint tudjuk ez is évek kérdése.

2014. febr. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az h nincsenek eveid?
2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanulsz egy szakmát, abban dolgozol egész életedben, és pénzt kapsz érte. Azzal is eladtad az életed. Pontosabban a szakmának szentelted.


Jobban jársz egy szakmával, mint egy küzdősporttal, ahol szétverik a fejedet, és 1 rossz ütés, és a mentő helyett a halottaskocsit hívják majd hozzád.

2014. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg eladni a szerveidet
2014. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudsz olyat akit érdekelne az egyik vesém mondjuk? Megcsinálok egy szakmát (van kettő) 3 év alatt majd nincs munkalehetőség és ugyan ott vagyok. Valamint én összeveretném magam 80-100 ezrekért meccsenként, de mint tudjuk sokkal sokkal többet kapnak a versenyzők.
2014. febr. 27. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez ostobaság!

Kár lenne érted!

Én azt látom, hogy aki kitartó, küzd szorgalmas, előbb utóbb felemelkedik!

A szorgos munka, kitartás ami sokat számít

2014. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szóval megküzdenél a pénzért? Mi lenne, ha inkább okosan keresnél pénzt, mint küzdve? Ha tanulnál, pl. idegen nyelveket, akkor gyorsabban, és több pénzt is tudnál keresni, mint küzdelemmel. Vagy megnéznéd, hogy a netet használva hogyan keresnek huszonéves fiatalok több száz ezer dolcsit. Nem feltétlenül kell küzdened, hacsak nem akarsz mindenáron aréna sztár lenni.
2015. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!