Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha internetes megrendelésnél...

Ha internetes megrendelésnél a megjegyzés részbe írom, hogy merre lakom körülbelül és, hogy mikor vagyok otthon, akkor azt a futár megkapja, vagy nem fog vele foglalkozni? Vagy mit szoktak írni a Megjegyzés részbe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

miert, a pontos cimed nem adtad meg? miert kell a megjegyzesbe irni hogy merre laksz...?


ha jo fej a futarszolgalat, figyelembe veszik kb. mikor vagy otthon, de altalaban 4-6 oras intervallumot adnak meg, amikor varhato a futar.

2014. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendeltem már sok dolgot futárral, de nem adtak meg időpontot, legalábbis én nem láttam sehol.

Azért fontos, mert kisvárosban lakom és az utcánkból 2 van, van 1 földutas és van 1 kövesutas, nos én az előbbiben lakom, és azt általában nem találják meg. Idáig körülbelül 10futárból legalább 10 nem találta az utcánkat, így mindig nekem kellett navigálni őket. De érdekes, hogy legutoljára felhívott kétszer a futár, hogy akkor hol is van az az utca, de mikor átvettem a csomagot, azt mondta, hogy miután bepötyögte a GPS-be, megtalálta.. Nos, akkor csak lusták lennének a futárok? Akkor ne írjam az infókat a megjegyzésbe?

2014. febr. 26. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem akar ismét ellátogatni hozzád a futár az ő érdeke is hogy figyelembe vegye.

ÉN telefonszámot is adok meg, hogy ha véletlenül gubanc lenne elérjen...

2014. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!