Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megnyernétek...

Mit tennétek ha megnyernétek a heti ötös lottó teli találatát? Mmire költenétek? Elmondanátok e valakinak? Adnátok e a rokonoknak ismerősöknek belőlle? Milyen nyerő számokra tippeltek?

Figyelt kérdés

#pénz-nyeremény
2014. febr. 27. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene elmondani, de biztos feltűnne, ha vennék belőle egy házat és egy új autót.
2014. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adakoznék

jelentős részét befektetném

Ugyan úgy dolgoznék tovább, max 1 hétre elmennék szabadságra


De én nem lottózom, és sose fogok :) Tehát ha több milliárd forintot kapok a fentit teszem :)

2014. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen elvégeznék valamilyen pénzügyi képzést, hogy tudjam kezelni a pénzt, utána befektetném.

Felköltöznék Budapestre vés bérelnék egy lakást.

Nem mondanám el nyíltan senkinek egy darabig az biztos, még a családból sem. Lehet keresnék egy pszichológust és ki kérném a véleményét.

Amikor már én magam feldolgoztam akkor beadagolnám valahogy szépen lassan a szüleimnek.

2014. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdésem megelégednél havi 4-5 000 000Ft elkölthető összeggel mindennemű kockázat nélkül, hogy közben a pénzed is biztonságban van?

Amennyiben IGEN beteszed bankba és kész!

Ha NEM, akkor valószínűleg max. 2 éven belül az eddigi lottó nyertesek sorsára jutsz és bérelheted a híd alatt a kartondoboz lakásodat...


"Mit tennétek?" 100 000 000családnak, 200 000 000 befektetés, a többi BANK-ba menne végérvényesen!

"Mmire költenétek? " partiznék egy nagyot 10 örömlány társaságában, de lehet az 15 is :)

"Elmondanátok e valakinak?" Igen!

"Milyen nyerő számokra tippeltek?" Megvesztél? Szerinted akarok én mással nyereményt felezni?

2014. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem szólnák senkinek.Ki fizetném az összes adósságom.Ugyan úgy dolgoznák,s egyenlőre nem szólnák senkinek!Minimális összeget hagynák meg,s a többit le kötném!Eddig se éltem nagy lábon, s így is boldog voltam, s leszek is!
2014. febr. 28. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg venném az állom autóm a Lamborghini Aventadort ! :)
2014. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!