Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Profi tippmixesek! Mára...

Profi tippmixesek! Mára tudnátok mondani valami jó tippet hogy 200ból jöjjön 2-3ezer ft, vagy akár több?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem léteznek profi tippmixesek. Ez szerencsejáték, ami azt jelenti, hogy a szerencsén múlik, hogy nyersz-e vagy sem. Nincsenek biztos kimenetelű meccsek.
2014. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom tippet kértem és nem az okoskodásodat:)
2014. márc. 1. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha létezne az elmélet, amit tudni akarsz, akkor nem gondolod, hogy mindenki gazdag lenne? A Szerencsejáték Zrt meg lehúzhatná a rolót. :D

Ez nem neked való!

2014. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért ne lennének profi tippmixesek? Max profi sportfogadóknak hívják azokat akik hosszú távon is nyereségesek. Ehhez annyi szerencse kell,mint a pókerhez. Lehet, hogy AA jön a kézbe és veszítesz,de ez igen ritka. Ugyan így van azzal aki ért hozzá és nem csak tippelget. Néha becsúszik a meglepi és elbukta, de a jól kiválasztott meccsekre még ez is ritkább. Amúgy a "profik" nem 200ft-al játszanak és nem 10-15szörözik a pénzüket 1nap alatt...
2014. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.!Nem azt írtam hogy tuti,100%-os tippet adjatok.Hanem azt hogy a profik,akik játszanak több ève.Sok megmondóember.A kérdésre bezzeg nemtudtok válaszolni.
2014. márc. 2. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a realt es a juvet feldobod V-re ott mar 4x-es a szorzo

Ha van 1 ezresed dobd fel ra, eleg papirforma ;)

2014. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válaszoltam. A profik nem 200ft-al játszanak,hanem 100ezres tétnagysággal és havi 300ezer+ a profit tehát össz 3x a nyereség te meg 1nap alatt akarsz 10x-et...

A madrid az lehet papír, de a milán meglepetést okozhat otthon, akár 1 döntetlent is kihozhat.

2014. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, de a kérdés úgy szólt, hogy mára(azaz tegnapra...) írjon valaki egy olyan tippet, ami legalább 10-15-szörös pénzt hoz. Egy nap alatt... Hát ha létezne ilyen "jó tipp", az sem valószínű, hogy bejönne, mert vagy beleteszel rizikós meccset(ami egyértelműen nem JÓ tipp), vagy sok kicsi meccset teszel bele, ami annál nagyobb eséllyel megy el.


Én is ideírhatok random tippeket, biztos kimenetel NINCS, főleg nem 200Ft-ból. Aki meg a messzetávolból jött vadidegenekre hallgat, annak csak gratulálni tudok.


Ja, és még valami, kérdező, mielőtt beoltasz: 1) Növeld az IQ-dat! 2) A te kommented lett 2-es sorszámmal ellátva, úgyhogy a 3-as voltam. Nacsá!

2014. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!