Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en azt jelzem vissza...

Ha ebay-en azt jelzem vissza hogy nem jött meg az áru és közben átvettem annak milyen következményei lehetnek? Ingyen postás, gondolom ilyenkor nem kap értesítést az eladó az átvételről

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomon lehet lövetni a csomag útját.


És miért akarsz ilyent tenni? Undorító vagy.

2014. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha volt nyomonkövetési száma és az eladó tudja bizonyítani ez alapján, hogy megérkezett a csomag akkor kizárnak E-bayről.


Amúgy undorító még az ötlet is.

2014. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár nem írtam oda, de a félreértések elkerülése érdekében most megteszem: nem azért írtam ki a kérdést, mert ezt akarom csinálni, hanem mert délelőtt írtam hogy nem jött meg a csomag, délután pedig mégis megérkezett, akkorra viszont már visszautalta az árát. Ezért kérdeztem
2014. márc. 8. 16:56
 4/5 acelsziv ***** válasza:
előbb utóbb a nagyobb eladók sorban tiltólistára teszik Magyarországot a hozzád hasonló férgek miatt.
2014. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 acelsziv ***** válasza:
ebben az esetben beszélj az eladóval...
2014. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!