Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak és kizárólag Erzsébet...

Csak és kizárólag Erzsébet utalvánnyal nem fizethetek?

Figyelt kérdés
Vettem szupermarketben 880ft ertekben termeket. En 3x300 ft erteku utalvannyal szerettem volna fizetni (oké hogy abból nem tudnak visszaadni, de az eladó kozolte, hogy ezzel igy nem tudok, mert csak a 600 ft-nyi(2x300)kupont tudja elfogadni,(a pénztárgep is) a tobbit meg fizessem rá készpénzben. Miert nem lehet csak es kizarolag kuponnal fizetni? Vagy ez csak ennél az uzletnél van igy? (Spar)

2014. márc. 8. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom olyasmit is vettél amit erzsivel nem lehet. Ezért nem fogadta el.
2014. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
nem adhat vissza utalványból. Ha 880 ft-ot kell fizetned, nem tudja beírni, hogy 900 Bözsi, mert a gép nem fogadja el. Nem a bolt hülyesége, mindig is így volt, a régi étkezési utalványoknál is.
2014. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy tejfolt es egy rizst vettem.... Ertem en hogy nem adhat vissza.... Na de na es? Bukok 20ft-ot.... A Spar nyer(ne) vele.
2014. márc. 8. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Értsd meg, hogy a szoftver nem nyeli be. Ha 880 ft a végösszeg, akkor csak 880 ft-ot fog engedni beütni. Nem 879-et, nem 881-et, és nem 900-at.
2014. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
be kell neki ütni a gépbe, mivel fizetsz, ha 880 az összeg, akkor 900 Bözsit nem írhat be, ennyi.
2014. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1er Erzsit írsz, másszor meg kupont! Most akkor melyikkel akartál fizetni?


A gépbe, ha azt írta volna be 880, akkor jogilag ugathattál volna a visszajáróért jogosan, amit ő nem adhat neked!

Ha nem a kapott összeget írja be, olyan mintha lopna tőled, amiért elővehetik, kirúgják, megbüntetik pl. próbavásárlás során!

Amennyiben szeretne nagylelkű lenni veled beírja 900 és visszaad neked 20Ft-ot, amivel meglopja a munkáltatóját, tehát elvárnád tőle hogy kockáztassa a munkáját, a megélhetését csak, hogy te boldogabb legyél 2 másodpercig???

2014. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kupon-utalvany ugyanazt ertem ezalatt. Koszonom a valaszokat.
2014. márc. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!