Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék? Megőrjít...

Hogyan dolgozhatnék? Megőrjít ez a helyzet!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 L vagyok és sokat diákmunkáztam , de csak alkalmi melókat. Mostanság kb 3 hónapja egyáltlaán nem kaptam semmilyen munkát.:( Hívom a szövetkezetemet de mindig annyit modanak hogy rendben felírtunk majd hívunk ha lesz valami de semmi..

emailt is küldök nekik de semmi pedig eddig sok munkát kaptam tőlük. Egy bizonyos pénzösszeget kölcsön kértema szüeimtől de mihamarabb vissza akarom nekik adni..és szeretnék venni új ruhákat magamnak mert tavasz van de a szüleimnek így is sok a kiadásuk és nem adnak nekem..nemtom hogy mit csináljak..próbáltam egy másik szövetkezetnél de ott annyit mondtak hogy vagy 1 évre vállalok heti 3 nappal vagy semmi.. de ez így nem annyira jó.. valaki tudna valami jó szövetkezetet mondani? Statsizta munkákat is néztem de a hirdetésekben vagy a korhatár nem felel meg vagy a nem, vagy a "képesség".. hogyan tudnék kis pénzt keresni?

17L


2014. márc. 9. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

húú te ezt én is annyira utálom, megőrjít, hogy csak több hónapra lehet vagy semmire..aki ezt kitalálta, felkötném..


nyilván jó kapcsolatai vannak szüleidnek vagy vkidnek akkor tudsz, de így marha nehéz..ez nem válasz volt, csak elszólás :\

2014. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, tudsz vállalni takarítást vagy bébiszitterkedést. Nyáron a helyi strandokon esetleg körbekérdezhetsz, nem keresnek-e extra munkaerőt a büfékben. Ha ezek egyike sem szimpi, akkor AVON vagy az Oriflame is megoldás lehet, esetleg, ha jó vagy valamiben (ékszerkészítés, ruhavarrás, rajzolás), eladhatod a dolgaidat.
2014. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!