Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy kamerám amire Sony...

Ha van egy kamerám amire Sony van irva, de kiderült hogy hamis, akkor at én eladhatom pl. vaterán úgy hogy közlöm a hamis eredetet? Mármint nem követek el bűncselekményt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis a termék hamis márkajelzést használ.
2009. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is a vaterán nem árulhatsz replikát,másolatot,hamisitványt végképpen nem.

Ha jelzed,hogy nem is eredeti,egy ellenőrzésnél kibukik a dolog,az aukciót törlik,téged pedig figyelmeztetnek.

Tuom van azért fent pár replika,de nekem azonnal szóltak amikor egy karórát tettem fel.

Szerintem nem kellene szólnod róla,mennyit érhet egy hamis Sony? Nem sokat.

2009. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Közben kaptam egy kis hozzáértő segítséget egy sony márkakereskedés vezetőjétöl. Elvittem, hátha ők megtudják mondani hogy mit kell tennem vele. Az úriember leellenőrizte valami adatbázisban a laptopján az eszköz eredetét és kegyes kacagás melett közölte, hogy nyugottan árulhatom mivel az adott eszköz gyártmánya nem SONY hanem SO.NY (nagyot néztem ) és mexikói származásu, és a SONY céghálózat is tud a termék létezéséröl.

Megmutatta hogy a gépházról egyszerüen lepattintották az az ici pici pontot, majd valamivel javították a látható hibát és ugy adta továb valamejik kereskedő. És csak én voltam annó az a MARHA, aki SONY-ként vette meg.

2009. dec. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!