Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-BAY: Rendeltem Kínából 90...

E-BAY: Rendeltem Kínából 90 $-os mobilt, FREE SHIPPING-ben. Mennyi lesz a vám Magyarországra?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg rendelt már itt valamit? Mennyi volt a vám?
2009. dec. 14. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100$ alatt általában semmi. Ha nem vész el a postán, kihozzák simán.
2009. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
HongKong légipostával jön...Remélem, nem veszik el..
2009. dec. 14. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4 hete várok Hong Kongból egy sz.ros műszempillát. Szerintem eltüntették a postán (valamelyik postán). Remélem te szerencsésebb leszel.
2009. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:| szegény!:(

90 dolláromba került szóval nem fogom hagyni h elvesszen xD

Amúgy neked HongKongi postával küldték???

2009. dec. 14. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Én állandóan rendelek ezt-azt, kb. minden 10. eltűnik.

Teljesen vegyes, hogy honnan jön, ezért gyanítom, hogy a probléma az itthoni elosztóban van. Korábban rosszabb volt az arány, mostanában jobb. Most úton van 2 USB-s kütyüm, meg egy telefon tokom. De volt olyan, hogy egy órám kétszer egymás után eltűnt. (Rendes volt az eladó és megpróbálta pótolni. Nem haragszom rá, nem valószínű, hogy ő volt a ludas, mert volt 10ezer pozitív visszajelzése már. Remélem, ő sem gondolta azt, hogy én nyelem le az óráit. Rohadt Posta!) :|

2009. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megérkezett már valakinek- valamilye?:)
2009. dec. 21. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Megérkezett a telefon, teljesen korrekt, gyönyörű állapotban!!

Postaköltség tényleg nem volt!! :)

Köszönöm a válaszokat!

Ebayezzetek nyugodtan!;)

2010. jan. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!