Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladnám ruháimat, cipőimet,...

Eladnám ruháimat, cipőimet, SOKAT, EGYBEN POTOM ÁRÉRT de hogyan?

Figyelt kérdés
Elég scipőmániás vagyok (mint a nők nagy része) Nem gagyi cipőket veszek, minimum a Deichmann, Humanic. És a ruháim szintén jobb boltokból származnak (plázákban vásárólt, nem kínai ruhák). Rengeteg eladni való ruhám-cipőm van, de mégsem sikerült őket eladni. MOst szükségem lenne pénzre, és gondoltam, eladok vagy 50 darab ruhát jó állapotban kb 5000Ft-ért, és 12 pár cipőt (alig használtakat, van olyan mi még rajtam sem volt) szintén 5000-ért, hogy így legalább egy 10.000Ft-hoz jussak, de nem veszi meg senki. Próbáltam már vaterát, aprod..stb Pedig ezek potom árak, és nem gagyi dolgok. Nincsen időm egyenként feltenni őket, és használtruha árushoz is mentem már, de ők is csak egyenként, bizományiban veszik meg. Hol tudnám őket egyben eladni? Valaki valamilyen ötlet? KÖSZÖNÖM

2014. márc. 13. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Az összes "gagyibb" cipőt szeretetszolgálatoknak adtam, és csak a jobbakat hagytam meg. Ezért szerettem volna pénzt keresni. Volt olyan időszakom, amikor sokkal többet kerestem, és felesleges ruhákat- cipőket vettem. Nagyon sokat.... most meg nem tudom eladni, elajándékozni sajnálom, mert sokat érnek....
2014. márc. 13. 12:54
 2/3 anonim válasza:

aprod.hu

facebook-on vannak ,adok-veszek,, csoportok, ,,keresek,, csoportok ahol találhatsz vevőket.

2014. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gardrobcsere.hu
2016. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!