Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera vs TeszVesz! Előnyök-há...

Vatera vs TeszVesz! Előnyök-hátrányok? Ti melyiket használjátok szívesebben? Árak?

Figyelt kérdés
Feltöltési díjakról, jutalékokról mi a véleményetek? Melyik a kedvezőbb? Melyiket nézik / ismerik többen?
2009. dec. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

teszveszről soa többet semmit...4x rendeltem,1x jött az amit szerettem volna...2x hibás áru jött,egyik se vette vissza,egy pedig azota se jött meg,pedig kifizettem...és nemtudok semmit tenni,hogy kicseréljék/elküldjék...pedig kifizettem...


vaterában viszont még nem csalodtam,memoriakártyám több mint 2 éve vettem,azota is hibátlan,mint a modelkiskocsi is olyan volt,amit a képen mutatott

2009. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Vatera nagyobb - több a termék és a látogató is, régebbi.

A Teszvesz picit olcsóbb.

Mindkettőt drágának tartom, a Vaterát különösen. Szerintem nem tisztességes, hogyha eladok vmit 100eFt-ért, akkor 4,5eFt-ot legombolnak az emberről.

Bár a magas ktg talán amiatt is van, hogy sokan nem fizetnek.

2009. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Vatera párti vagyok teljes mértékben. Igényesebb minden téren,mint a Teszvesz.
2009. dec. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Vaterát favorizálom. Bár én eladni nem nagyon szoktam, de vásárlóként sokkal jobb a Vatera a Teszvesznél. Sokkal áttekinthetőbb az egész és jobban rá lehet szűrni az aukciókra, nem kell sok száz aukciót végignéznem, ha egy konkrét dolgot keresek. Ráadásul a Teszveszen sokáig nem is volt olyan lehetőség, hogy csak az új árukra keressek rá, hanem vegyesen adta.
2009. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mind kettőt hazsnálom. Vaterán több dolog van, ellenben teszvesz átláthatóbb, olcsóbb is talán.
2009. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!