Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, Nyíregyházán diákmunka találásában? 18/L

Figyelt kérdés

Júniusban fogom betölteni a 18-at.

Muszáj(!) dolgoznom, de fogalmam sincs, hogy mi lenne a legalkalmasabb számomra.

(A Jászplasztikról nem hallottam túl biztató dolgokat és sajnos nem bírja a lábam/hátam az egész napos egy-helyben állást sem.)

A Lego gyárra gondoltam esetleg, ami azt hiszem a fürge diáknál van. Esetleg valami tapasztalat? Gondolom itt is egész nap jelelmző az egy helyben ácsorgás, (de talán jobban a körülmények?).

Vagy lehetséges hogy pl. a jobdiákhoz jelentkezem még most, hogy időben legyek...és szoktak lenni másféle álláslehetőségek a telekomos munkákon, meg árufeltöltőin kívül?


Bocsánat a sok kérdésért, de nagyon hálás lennék ha valaki segítene! :)



2014. márc. 15. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy csomó diákmunka oldal, amiket te is mondtál plusz keress még rá google-ön és nézelődj. Esetleg próbálkozhatsz a mekiben is, de úgy hallottam ott túl nagy a hajtás meg nem túl kellemes meló. Vagy kocsmákban pultos, kisegítőként, de az meg abból a szempontból lehet parás,h ott a sok részeg ember.

Vagy "masszírozz le" engem néha és megfizetlek érte xD

2014. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izendor válasza:

Ahová beregisztrálsz ott kitöltesz egy papírt mit vállalsz azt hiszem

Te meg is kérdezheted hogy számodra milyen lehetőségek vannak.

Ha szépen megkérdezed biztos fognak tudni valamit.

Mond el ,hogy miben vagy jó és mik érdekelnének.

2014. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :D
2014. ápr. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!