Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tinydeal megbízható?

A Tinydeal megbízható?

Figyelt kérdés
Mit tudtok a Tinydeal oldalról? Megbízhatóan teszik a dolgukat?
2014. márc. 16. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan tesznek azért hogy világhírűek legyenek, van angol support, rendesek. De a termékeik attól még kínaiak, vagy 10 évig jók vagy 2 napig.
2014. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xeniah válasza:
Én a telómat tőlük vettem, meg vagyok velük elégedve. Annyi gond volt, hogy a telónak a csatlakozója speciális (nem a normális mikroUSB, hanem egy kicsit másabb) és ezt nem tüntették fel (szerintem nem is tudtak róla - a legtöbb kínai telefon normál csatlakozós). Önmagában ez nem gond, mert mellékelték a megfelelő USB-csatlakozót, csak én szeretek mindenből tartalékkal rendelkezni, ha véletlen tönkremenne, Magyarországon viszont nem lehet ilyet kapni. Írtam nekik, hogy kellene nekem még 2 ilyen csatlakozójú USB-kábel, és potompénzért be is szerezték nekem. Szóval szerintem teljesen korrektek.
2014. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!