Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhetnek pénzt tőlem egy...

Kérhetnek pénzt tőlem egy legális fizetős filmnézős oldal regisztrációjáért? FONTOS

Figyelt kérdés
Semmilyen személyes adatot nem adtam meg magamról. Bankszámlaszámot nem adtam meg. Csak a kamu email címet és a felhasználónevemet adtam meg. Az email címet töröltem ahonnan regisztráltam. Inaktív a felhasználói profilom és inaktív az előfizetés is. Az oldalon semmit nem tudok megnézni. Nem értek az ilyen internetes dolgokhoz.
2014. márc. 16. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az oldalról nem tudom magamat letörölni, és ők sem törölnek le. Hogy ha az oldalon fentmarad a felhasználónevem abból nincs semmi?
2014. márc. 16. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik az említett oldal, és ott mit írnak a feltételekben?


Egyebekben egy fizetős filmnézős oldalon kérhetnek pénzt, ha filmet akarsz nézni, hiszen a filmek nincsenek ingyen, azután az oldal üzemeltetőjének a jogdíjat meg kell fizetni. Ugyanakkor a számlaszámoddal semmire nem mennek, hacsak nem pénzt akarnak utalni rá.

2014. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már több hónapja regisztrálva vagyok az oldalon de nem történt semmi. Film megnézéséhez elő kéne fizetnem de én nem akarok előfizdtni, csak véletlenül regisztráltam, azt hittem ingyenes az oldal, nem magyar nyelvű oldal.
2014. márc. 16. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Nem fizettél, nem nézel filmet. Ennyi.
2014. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a regisztrációból nincs semmi?
2014. márc. 16. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__53..


már az egyik múltkori kérdésednél is azt kérdezték, hogy ezt hányszor kérdezed még? ez akkor most hányadik kérdésed?:)

2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem. Békén lehet hagyni.
2014. márc. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!