Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az MPK Zrt. -vel kapcsolatban...

Az MPK Zrt. -vel kapcsolatban tudnátok vélemyént mondani? Valami olyat mondjuk amit eddig neten nem lehet róla tudni. Megéri elkezdeni náluk dolgozni? Visszatérül a 16. 000 Ft-os és egyéb kiadások?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkalehetosegert penzt kerni semmilyen kamu indokkal nem lehet ('regisztracios dij', meg 'tanfolyami koltseg', stb.). Ha igy inditanak, akkor 90%, hogy atveres az egesz.
2014. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem:/ köszönöm a válaszod:) csak ugye akik ott dolgoznak több éve azoknak csak megéri..
2014. márc. 21. 12:08
 3/7 A kérdező kommentje:
írjatok még léccciii!!! :3
2014. márc. 21. 13:48
 4/7 A kérdező kommentje:
ha fel akarok mondani egy hónap után, akkor tényleg ki számlázzák a képzések árát?:/ valaki irjon erről kérlek titeket
2014. ápr. 17. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában biztosításokat kötni nem a legjobb dolog az életben, de ha mindenképpen ezt akarod csinálni, akkor csak ennél érdemes, persze ez sem tökéletes. Általában magát a szakmát én személy szerint nem ajánlom. Jelenleg édesanyám van az mpk-nál, csak most szünetelteti a vállalkozását (ezt biztosítónál nem nagyon tudod megtenni) mert ő megcsömörlött tőle. Alapvetően két lehetőséged van: jó termékeket értékesítesz bagóért vagy sz*r termékeket vagyonokért. Anyám a lekiismerete miatt nem tudta az utóbbit csinálni.


Én egyébként voltam azon a képzésen, vannak rajta hasznos dolgok amit máshol is tudsz használni, lehet kapcsolatokat építeni, és marha jó a catering. Rosszabb dolgokra is el lehet b@*szni 16.000 Ft-ot.

2014. ápr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit az elő ír az meg úgy hüjeség ahogy van. Az erkölcsi bizonyítvány pénzbe kerül, az egészségügyi kiskönyvvért is fizetned kell. Ha ügyvéd vagy, fizetned kell a kamarai tagságot meg más kisebb vagyonokat, (ügyvéd ismerősömt tudom, jelenleg rosszabbul keres mint én pénztárosként) ha zenész vagy, kisebb vagyonokat kell befektetned. Próbatetem díj, utazási költségek, és játszhatsz ingyen ócska kocsmákban remélve hoy befutsz. Imformatikus vagy? Nézd meg a fejlesztői szoftverek árát. (Jó nyilván web programozóként elég ha megveszed a vasat oszt nyomod linuxal meg notepaddal) vagy elmehetsz céghez és kihajtják belőled a fekáliát is.


Be is kell járnid, venned kell bérletet vagy biciklit, ruhát munkábajáráshoz. Persze kényelmes dolog ha az embernek a feneke alá tolja a céges kocsit valami haver, de a legtöbb embernek ez nem adatik meg.

2014. ápr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az MPK egy csaló féreg cég, 2 millió forintom bánta a "szakértői tanácsaikat". Csak a jutalékukat nézik, undorító banda az egész. Ennyi.
2014. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!