Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Így lehet diákmunkát találni?

Így lehet diákmunkát találni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, hétköznap 3-szor délutánonként, meg szombaton érnék rá suli közben, meg utána egész nyáron, jelentkeztem diákszövetkezetnél is, de a tapasztalatokat ahogy elhallgattam, még nyár végére sem lesz munkám. Úgy lehet keresni, hogy bemegyek több üzletbe, hogy alkalmaznak-e diákmunkásokat? Vagyis így van ahol tudnak alkalmazni? Vagy csak diákszövetkezettel tudok dolgozni?

Köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 23. 15:02
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
A szövetkezetnél érdeklődj, nekem Budapesten az Universitas-al van tapasztalatom, ott pont találtunk ilyen munkát. Igazából ami nálad gondot jelenthet, az az érettségi hiánya, azt elég sok helyen megkövetelik, így leginkább fizikai munkák maradnak, amik fárasztóak is, és nem is fizetnek jól. Esetleg alkalmi munkákat kereshetsz (leltár, pakolás), azokból is befolyhat alkalmanként 3-6000 ft.
2014. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, ha fizikai munka, iskola mellett kéne egy kis pénz, most hogy mennyi, az nem teljesen mindegy, de ha kevés is, több mint a semmi. Vidéken lakom, itt egy diákszövetkezet van, akinél jelentkeztem, de elég kicsi az esélye, hogy kapok munkát.
2014. márc. 23. 20:13
 3/3 anonim válasza:

apród, jófogás, meg hasonló oldalakon is sok helyen írják, hogy fogadnak diákmunkást, de nyugodtan kereshetsz "részmunkaidős", vagy "kötetlen/rugalmas időbeosztásos" állásokat is.

És persze nyugodtan kilincselhetsz üzletekben is:)


Itt van egy csomó infó, a munkavállalás feltételeiről:


[link]


("Amit a diákmunkáról tudni kell I" link szól az egyéni munkavállalásról)


Sok sikert!

2014. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!