Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jelentkezni...

Hogyan lehet jelentkezni újságkihordónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok, esti suliba járok. Mellette van egy 4 órás munkám (8-12-ig), utána 6-ig tulajdonképpen otthon szétunom a fejem. Arra gondoltam, hogy szívesen hordanék munka után újságot. Szabadidőm rengeteg, sétálni is szeretek, szóval lenne kedvem csinálni.


Megkérdeztem a nénit, aki az utcánkba hordja az újságokat, hogy mégis hogyan működik ez, de (talán direkt) nem igazán adott normális felvilágosítást. Azt az infót kaptam, hogy van egy cég, aki egy másik cégnek a leányvállalata, de az a cég is egy másik cégnek a vállalata, és stb... meg mondott valami "Irént", hogy őt kell keresni. xD Na most ezzel nem vagyok kisegítve...


Bújtam a netet, hogy merre induljak, de nem igazán találtam semmit.. :( Ceglédről lenne szó... Aki tud valami infót ennek kapcsán, szívesen venném. :) Köszi! :)



2014. márc. 24. 23:21
 1/2 anonim válasza:

Nézd meg, hogy nálatok milyen szórólapokat dobnak a postaládába! Menj el a cég címére, az üzletbe, vagy ami fel van tüntetve és mondd meg, hogy mostantól szívesen besegítenél szabadidődben. Sajnos 500ft/óránál semmiképp ne várj több fizut :/

Én így hordtam egy informatikai boltnak újságot fél évig, szerencsére ez egy állandóan felszabaduló pozíció :)

2014. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! :) Ezekre a reklámos újságokra gondoltam, Lidl, Tesco, Auchan stb... :) Kérdezgettem ismerősöket, meg egy olyat is, aki a munkaügynél dolgozik, egyelőre várok az infókra, aztán majd meglátjuk. :)
2014. márc. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!