Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skinzone+PickPackPont=SMS?...

Skinzone+PickPackPont=SMS? Vagyis PP mindig küld SMS-t?

Figyelt kérdés

Skinzone-on rendelt terméket PPPontra kértem, telefonszámot, email címet természetesen megadtam külön. Majd pár nap múlva jött a levél, hogy odaadták a csomagot a PickPack-nak, és 2 nap múlva délután átvehetem a csomagot. Eddig viszont kaptam emailt a PPP-tól, hogy átvették, SMS-t küldtek, ahol rendelek valamit ott adnak csomagszámot satöbbi. Viszont én egy ilyet sem kaptam, csak egy 2 napos emailből tudom hogy _elvileg_ ma délután átvehetem a csomagot.

Ez tutibiztos? 2 nap alatt odajut bármely PPPontra a csomag? Nem szeretnék feleslegesen odamenni ah még nem jött meg. Vagy várjam az SMS-t hátha?



#sms #csomag #Pick Pack Pont #skinzone #szállytás #pppont
2014. márc. 29. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha emailt kaptál, akkor mehetsz a csomagért.
2014. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!