Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központban hogy van...

Munkaügyi központban hogy van ez - adnak igazolást?

Figyelt kérdés
1 éve nem találok munkát, nem volt semmilyen munkaviszonyom, pályakezdő vagyok és nem vagyok regisztrált munkanélküli (segélyre eleve nem lettem volna jogosult...). Ha bemegyek, adnak igazolást róla, hogy tartósan álláskereső vagyok/nem volt munkaviszonyom? Vagy ezt a NAVnál kell kérni?

2014. márc. 30. 20:51
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam. be kell menni a munkaügyibe, és az információnál megmondani, hogy igazolást szeretnék kérni arról, hogy jelenleg nem állsz semmi munkaviszonyban. ezt először nekem elsőre kiadták, már az információnál is. Boldogan el is vittem a kért papírt, de azt mondták, azért nem fogadják el, mert nem vagyok regisztrálva a munkaügyibe. Így visszametem, kértem sorszámot és először regisztráltattam magam, mint álláskereső. Ehhez kértek végzettséget igazoló dokumentumokat. Ha mindezt bemutattam és lefénymásolták, akkor adtak olyan igazolást, hogy igen, regisztrált vagyok és nincs munkaviszonyom.
2014. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!