Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom feltölteni a...

Hogyan tudom feltölteni a paypal egyenlegem? Többi lennt

Figyelt kérdés
E-bayről szeretnék rendelni csináltam magamnak paypal számlát, be is tette a PayPal-ba terméket amit megszeretnék rendelni . De nem tudom hogyan tovább a kártyámon van pénzt csak nem tudom hogyan kell átutalni erre a számlára . Valamiért nem engedi a kártyát se aktiválni pedig levonta már az 1500 - Ft. ot a regisztráláskor . Valaki segítsen megköszönném

2014. márc. 31. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem kell külön feltölteni az egyenleget, paypellel való fizetéskor rögtön a hozzárendelt kátyáról levonja az összeget.

persze ha nincs aktiválva a kártya, akkor ez nehéz lesz, ott nem tudom mi lehet a bibi, esetleg nem kaptál hozzá vagy nem írtad be a kódot. (a kártyád egyenlegén a levonásnál van a kód).

2014. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
MEg tudtad h miért vonta le a pénzt? én úgy jártam h volt a bankkártyámon 3000 Ft. Össze akartam kapcsolni a paypallel! Ez oldal alapján csináltam: [link] A bankkártyás fizetés menüpont alapján. Mikor rámentem a continuere jött egy sms h tranzakció 223 ft és h az egyenlegem 320 ft! Néztem h hova tünt akkor az a 3000 ft...beléptem a bp bank internetbankjába és ott láttam h levontak majdnem 2500 ft.ot...pár percre rá vissza kaptam a 223 ft ot így lett a kártyámon 544 Ft, de ezek után hitelesítettem és még akkor is levett 400 FT.ot....Most akkor azzal a 2500 ft-tal mi van??? rá megy majd paypalre ?
2014. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltölteni semmit, csak bankkártyát hozzáadni és a 4 jegyű kóddal hitelesíteni, ahogy írja is. Ezután kártyáról vonja le az összeget amit fizetsz.

Mellesleg a paypal 400 ft-ot von le, nem 1500-at. Az valami más lehet.

2014. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!