Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom eladni felesleges...

Hol tudom eladni felesleges tárgyaimat?

Figyelt kérdés
Fontos ! A jófogás.hu,az apród.hu, a vatra,és a tesz-vesz kivételével.NAgyon kicsi faluban lakom,és a helyiek szórakozása,hogy állnéven álltelefonszámról cseszegetik a másik embert pl engem is.Ezért akarom olyan helyen eladni ahol tudom,hogy ők nem tagok.

2014. ápr. 4. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs ilyen oldal, ahol megszurheted, ki hivhat fel. probald talan ugy, hogy nem publikalod a telefonszamodat, csak egy e-mail cimet (valami freemail-es, ujonnan regisztralt), es nem irod le, pontosan melyik falubol adtad fel a hirdetest, csak akkor, ha a vevo konkretan rakerdez.
2014. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kicsi falu helyett add meg a megyeszékhelyet az áru helyeként. Ha valaki vásárol és személyesen venné át, valószínűleg nem megy le az isten háta mögé átvenni a cuccot, ha meg postán is küldhető, nem számít, hol laksz.
2014. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzarvasLászló ***** válasza:

Vagy ha tudod, akkor fordíts előnyödre a hátrányod:


Rendezz az udvarotokban vagy garázsotokban egy zsibvásárt a helyieknek.

2014. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegyik válasz jó ! Van benne logika. Köszönöm !
2014. ápr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!