Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy bármely...

Hogyan lehet az, hogy bármely boltban már 10 ezerért lehet venni Nike cipőket, míg a weboldalon 20 alatt egy darab sincs?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy hogyan képesek a kereskedők 5-8-10 ezer forintért is adni a látszólag eredeti termékeiket, amikor minden többszörösébe kerül a nike weboldalán?

A másik kérdésem, hogy a vaterán stb weboldalon hirdető személyeknek nem tűnik fel, hogy amit eredetiként árulnak sehol nincs a nike weboldalán?

Nem találok hasonlót se, ráadásul Thaiföld az áru helye, szóval ez fix, hogy hamis?



2014. ápr. 4. 19:17
 1/2 anonim válasza:
neten ugy láttam Thaiföldön is vannak Nike gyárak. attol, hogy a cipő nincs fent az oldalon, attol még lehet, hogy van olyan. a deichmann oldalán sincs fent olyan cipő ami az oldalon. Johogy drága a cipő weben, neked se érné meg 10.000Ftos cipőt kiszállitani +2000Ftért ugy hogy ebbe benne van a szállító bére, a benzin, az autó esetleges kopása.. legalábbis én igy gondolom
2014. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édes Istenem Utolsó!

Mit gondolsz a webáruház maga szállít???

Futárcég viszi kb. 1000ft-ért.

2014. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!