Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen éktelen...

Hogy lehet ilyen éktelen különbség szegények és gazdagok között?

Figyelt kérdés
Mit tudnak a gazdagok, amit a szegények nem, hogy olyan ügyesen pénzt tudnak előteremteni?

2014. ápr. 4. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A nyomik csak panaszkodni tudnak. A gazdagok tudnak cselekedni.
2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok értelmes ember szegény, akiket nem neveznék nyominak.
2014. ápr. 4. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A gazdagok szerencsésebbek, jobb ötletük van, vagy csak bátrabbak mind üzletben mind lopásban.
2014. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent a családi háttér határoz meg. Ha csóró családból jössz, akkor nagy eséllyel még az unokád is nyomorult lesz, még ha okos és ért is valamihez. Ha viszont gazdag családból jössz, akkor akár mindenedet elveszítheted, akkor is valószínűleg talpra fogsz állni és megint gazdag leszel. Ez ilyen egyszerű.
2014. ápr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harv t. Eker Milliomos elme titka. Elolvasod és tudni fogod mit csinálnak a gazdagok másképp.
2014. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehetős vagyok. Hogy mit tudok? Azt, amit más nem. És bátor vagyok, ez nagyon fontos. Volt bukásom, de sosem kételkedtem abban, hogy talpra állok -e.
2014. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!