Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok a PTC oldalakkal?

Ti hogy álltok a PTC oldalakkal?

Figyelt kérdés
...értem ezalatt, hogy mik a tapasztalatok pl. NEOBUX, CLIXSENSE, PROBUX stb.... PTC oldalakkal. Valaki már vett ki pénzt bármelyikből is és ha igen mennyit és mennyi ideig tartott míg eljutott arra a szintre hogy azt mondja megérte, vagy megéri egyáltalán??? Ahogy elnézem érdemes több PTC oldalat fenntartani mert egy nem nagyon ad napi 10 centnél többet. Ismertek még megbízható oldalt? Olyat amit ti is használtok és fizetett is már. Napi mennyi időt töltötök el ezzel? Egyenlőre ezekre kérnék válaszokat, aztán még tuti lex kérdésem... :) köszi előre is.

2014. ápr. 9. 01:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Semmire valók. Persze várom a válaszokat, akik ebből vettek lakást meg BMW-t.
2014. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Én egy automata programot készítettem, ami napi 6-8 órát "dolgozik" rendszeresen, így sikerül szerezni havi 350-400ezret. Gondolhatod, hogy ez egy embernek milyen kemény munka lenne, levonhatod a következtetést!
2014. ápr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jó hát is arra gondoltam hogy házat meg autót vennék rajta, de jól jönne egy kis plussz jövedelem. Időm meg van bőven, persze azért nem napi 6-8 órám, de azért a napi 3-4 órát rászánnám ha ezzel összejönne egy pár tízezres. :))
2014. ápr. 9. 02:22
 4/25 A kérdező kommentje:
Én SEM arra gondoltam....ezt akartam írni, bocs. :D
2014. ápr. 9. 02:23
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
Számold ki, ha tudod mennyit lehet vele keresni akkor már csak egyszerű matematikai műveletekkel ki tudod számítani, hogy mennyit kereshetsz vele 3-4h/nap.
2014. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

ma 01:57


lol! Persze! Etess másokat!

2014. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én abból vettem házat, meg BMWét is!
2014. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"lol! Persze! Etess másokat!"


Egy ember számára az említett összeg elérhetetlen, mert:


1. sosem fog olyan serényen klikkelgetni, mint a programom

2. nem fogja tudni azt 6-8 órán át!

2014. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, ez most komoly?
2014. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, komoly.
2014. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!