Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha licitáltam E-Bay-en valamir...

Ha licitáltam E-Bay-en valamire, azt utána muszáj vagyok megvenni? Hogy tudom kitörölni a licitet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Muszáj vagy. Ha nem kell, akkor mi a rossebnek licitálsz rá?
2014. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyerted, akkor persze. Nem tudod törölni. Max az eladónak tudod megírni, hogy már nem tartasz igényt rá, aztán meglátod mit szól hozzá, de sok jóra ne számíts...
2014. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem muszáj, mert ha nem utalod el a pénzt akkor max egy negatív értékelést kapsz. De tényleg ne licitálj olyasmire amit nem is akarsz megvenni.
2014. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem muszáj, mert ha nem utalod el a pénzt akkor max egy negatív értékelést kapsz."


Ez nem igaz, az eladótól függ. Egyszer egy csóka viccből licitált egy pár százezer dolláros mozdonyra, megnyerte a licitet, majd az eladó beperelte és kifizettettek vele...

2014. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem muszáj, mert ha nem utalod el a pénzt akkor max egy negatív értékelést kapsz."

:D Ez azért nem egészen így működik. Lehet, hogy van pár hülye eladó, akinél ki tudod könyörögni, hogy ne pereljen, leginkább ha nyomós indokot adsz rá, miért nem tudsz fizetni, de a legtöbb nem ilyen kezesbárány és jól is teszik, a licitálás nem unatkozó hülyegyerekek játéka.

2014. ápr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nehezen hiszem el, hogy egy eladó Amerikából vagy Kínából perelne.
2014. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy perelhet akárhonnan is van. Persze leginkább akkor szoktak ha meg is éri nekik, tehát pár ezres cuccoknál nem valószínű. De amúgy meg írj hogy véletlen licit volt, kérd meg hogy törölje és ha normális akkor meg is teszi csak így simán.
2014. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!