Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha chat-re regisztráltam fals...

Ha chat-re regisztráltam fals profillal és neten talált random képet tettem fel (akinek nevét nem tudom), annak lehet bármi jogi következménye?

Figyelt kérdés
a profilt már töröltem

2014. ápr. 14. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem...
2014. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Elvileg igen. Csak ha elég pénze van egy sztárügyvédre. :D

Épp a napokban hallottam, hogy valamelyik szupersztár pereskedett egy ilyen ügyben, mert valaki csinált róla egy profilt a facebookon, és erre meg jól beperelte. -.-"

2014. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha megkárosítasz vagy zaklatsz mást és ő feljelent.
2014. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem zaklattam senkit, sőt egy másik felhasználó irogatott folyton,akit én rendszerint leráztam, egy alkalommal írt, hogy tudja az IP-met és azt is hogy kamu vagyok, és feljelent a rendőrségen. Ettől hirtelen beparáztam és gyorsan letöröltem magam, azóta a szabályzatot böngésztem, van benne olyan, ami eljárást ír,de nem tudom a képen szereplő nevét, nem is magyar,senkit nem is zaklattam, illetve töröltem is magam már.
2014. ápr. 15. 11:41
 6/7 A kérdező kommentje:
beírt egy IP címet is,csak olyan ideges lettem, hogy nem vetettem össze az én címemmel, hogy egyeznek-e...azt is írta, hogy 2014.01.01-től 200 ezer forinttól kezdődően is meglehet büntetni, aki kamuprofilt csinál...nem tudom ebből, mi igaz, utána keresetem és nem találtam ilyet...
2014. ápr. 15. 11:57
 7/7 anonim válasza:
Talán nem kéne kiadnod magad csinos csajnak és hülyíteni mindenkit.
2018. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!