Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megerne otthon a...

Szerintetek megerne otthon a 3d muszempilla epites, hajhosszabbitas, gel lakkozas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat agyalok egy ideje es arra gondoltam, itthon csinalnam a pothaj felrakast, 3d muszempillat es gel lakkozast. Ezekrol megvan mar az oklevelem, es a kellekek is. Egyedul a 3 d szempillakhoz nem vettem meg a kellekeket. Arra gondoltam, hogy ezeket itthon csinalnam. Hal Istennek ismeros az van rengeteg, es ha latnam, hogy van ra kereslet akkor kiberelnek egy kis helyet, es igen bejelentenem adoznek. Utana jartam mar hg itthon egyeni vallalkozokent lehet csinalni. Csak az erdekelne hg szerintetek merjek e belevagni?
2014. ápr. 23. 10:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!