Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 500Plus demó számlát hogy...

500Plus demó számlát hogy lehet újrakezdeni?

Figyelt kérdés
3 napja csináltam egy demo számlát, viszont újra szeretném kezdeni, mert egy osztálytársammal versenyezni szeretnénk, és legyenek egyenlők az esélyek. Hogyan lehet "resetelni"?

2014. ápr. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Értem, tehát csalni akarsz?

Ennek van más módja is :) A géped órajelét visszaállítod 5 perccel, közben egy másikon nézed valós időben az árfolyamot, majd 400-as szorzót használva napi trade segítségével te nyersz, ennyi!


1 000 000 indítóból feltehetsz 400 000 000-t, 0,1% váltózás esetén, amit te előre tudsz kerestél 400 000-et pár perc alatt és így tovább... (+400 000 demós Ft/5 perc)

2014. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok csalni, csak én 4 napja vettem dolgokat, ő meg ma kezdi és azt szeretném, hogy egyszerre kezdjük :)

Amikor veszek valamit, mondjuk Avon Products részvényt, akkor van olyan, hogy érték, és van olyan hogy szükséges fedezet, ami jóval kevesebb. Melyik mit jelent? Az értéket kell kifizetni, annyiba kerülnek a részvények, vagy a szükséges fedezet az ára?

2014. máj. 1. 18:38
 3/4 anonim válasza:
A szükséges fedezetet kell fizetni a tőke áttét miatt. A tőke áttét annyit jelent hogy a brókercég vagy bank megsokszorozza azt a pénzt amiből kereskedhetsz. Az előnye az hogy ha nyersz akkor nagyon nyersz, viszont ha veszítesz valamin akkor nagyot veszítesz. Valódi pénznél a brókercégnek vagy banknak a legjobb mivel 300-szor 400-szor annyi részvényt tudsz venni és ezután kell kötési díjat fizetned.
2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szóval akkor a szükséges fedezetet kell néznem.i
2014. máj. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!