Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy alaplapot és...

Rendeltem egy alaplapot és processzort de silány volt a csomagolás és rossz állapotban érkezett meg. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olx-en rendeltem 4000 forintért. Felhívtam akitől vettem, azt mondta vissza küldi a pénzt. Már 3 napja nem küldte és a telefont sem veszi fel. Mit lehet ilyenkor tenni? El kell mennem a rendőrségre?

#rendőrség #rendelés #csomagolás #pénz #dobozba #újságpapírba
2014. máj. 8. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen mennél a rendőrségre. Ekkora összeggel nem foglalkoznak. Sajnos így jártál.
2014. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4000 ft-ért valóban nem indítanak semmiféle eljárást, nem éri el az 5000 ft-os küszöböt.

a telefonszáma titkos?

nem tudom, a fogyvéd foglalkozik-e ilyesmivel, de el tudom képzelni, hiszen ez is kereskedelem. egy e-mailt megér.

egyébként pedig írsz az olx ügyfélszolgálatának, akik kivizsgálják, megbüntethetik vagy akár ki is zárhatják az eladót tisztességtelen magatartásért, és utána arról az ip címről nem is tud többé kereskedni. ( jó, megoldja máshogy, nem kell ehhez informatikusnak lenni, de ha már nem jelentheted fel, te is okozz neki kellemetlenséget, megérdemli.)

2014. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4500 volt igazából mert felesben fizettük a postát. Így sem foglalkozik vele a rendőrség? Igazából egy rendes dobozban volt a cucc, de a jómadár darabokra tépett újságpapírokkal próbálta kitömni, hogy ne mozogjon és védje, de nem jött össze neki.
2014. máj. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!