Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem enged fizetni a paypal?

Miért nem enged fizetni a paypal?

Figyelt kérdés

Ebay-en nyertem egy aukciót,de mikor tovább megyek a fizetésre,beírom a paypal-es adataim,ezt az üzenetet kapom:


We're sorry, but we can't send your payment right now

Return to merchant and try a different payment method


We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available).


Eddig soha nem volt problémám Ebay-es kifizetéssel,mindig simán ment a dolog,most is van elég pénz a számlámon és az eladó csak ezt a fizetési módot támogatja.


2014. máj. 10. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik banknál vagy, de például a CIB most cserélte le még lejárati idő előtt az összes virtuális Mastercardot. Ha ennél a banknál vagy, akkor szimplán már nem aktív az a kártya.

Egyáltalán hogyan használod a Paypalt? Kártyás fizetéssel, vagy feltöltéssel?

2014. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig feltöltéssel használtam,1 hete utaltam rá pénz.
2014. máj. 10. 11:38
 3/8 A kérdező kommentje:
pénzt.*
2014. máj. 10. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg más devizában van az egyenleged, mint ami az eladónak kell. Mondjuk forintban van, és USD-ben vásárolsz. Ennek megoldására ott van a currency coverter a Paypal accountodban.
2014. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más is panaszkodott erre a napokban. Vagy az is te voltál?
2014. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már 2 féle devizában is vásároltam régebben,dollárban és fontban,és soha nem kellett átváltanom,ezt magától megoldotta a paypal. Most is fontban szeretnék vásárolni,de azért megpróbálom átváltani,hátha sikerül.
2014. máj. 10. 11:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem,én csak most kezdtem el a "panaszkodást".

De már írtam a paypal-nek is,csak gondoltam,hátha valaki más is tapasztalt már hasonló problémát.

2014. máj. 10. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a gondom, de hónapokkal ezelőtt jártam így, azóta nem rendeltem semmit, egy barátnőm rendelt nekem.

én is feltöltéssel használom. vagyis használnám.

biztosan nem kell sehol átváltani, azt elvégzi a háttérben. egyébként a buy it now tételeknél, még ha dollárban is van, írja alatta átszámítva huf-ra.

2014. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!