Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaviszony megszüntetése...

Munkaviszony megszüntetése próbaidő alatt azonnali hatályú hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy kis problémám 1 hete bekerültem egy gyárban szerződésben 3 hónap próbaidőre vettek fel 6+2 es 3 műszakos ezzel nincs gondom de a munkatársaim,csoportvezető is elég genyó és az az érzésem hogy ezek el akarnak tenni láb alól magyarul a legkisebb hibáért is leugatnak és már fegyelmivel fenyegetőznek már a 2 napon történtek az ilyesmik, elegem van már ebből és fel szeretnék mondani csak a problémám az hogy sosem mondtam még fel és nem tudom hogyan működik az ilyesmi. sok honlapot olvastam e témáról hogy pl azonnali hatályú megszüntetés próbaidő alatt nem kötelező megindokolni nem tudom hogy ez igaz e a másik kérdésem az lenne hogy mit kell írni ilyenkor mint munkavállaló munkáltatónak? vagy menyek be a munkaközvetítőhöz? mert ugyanis ők általuk mentem ide ilyenkor mi a tehendö?
2014. máj. 18. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

azonnali hatályú megszüntetés próbaidő alatt nem kötelező megindokolni !


Megmondod, hogy nem fekszik a munkahelyi környezet, ha a jövőben embert akarnak felvenni, ezen gondolkozzanak el és eljössz

2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész a Hr-eshez/munkaügyishez/közvetítőhöz... megmondod hogy fel akarsz mondani, ha nem akarod elmondani, hogy miért, akkor azt mondod, hogy találtál jobbat. Megírjátok a közös megegyezésit és bye. Fizudat meg átutalják majd.
2014. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!