Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor kell megérkeznie?

Mikor kell megérkeznie?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mikor kell megérkeznie annak a pulcsinak amit vateráról rendeltem április 23-án?

15-30 munkanapot adott meg a srác aki Kínából rendelte meg a címemre...egyébként 98,78%osan értékelt 300+ pozitívja van..és már valaki rendelt előttem ilyen pulcsit és azt írta, hogy időben megkapta...tehát jövő héten elméletileg meg kéne, hogy kapjam vagy pont én nem kapom meg? :/ :D

Bocsi, ha értetlenkedek csak nem nagyon szoktam rendelni netről..köszönöm a válaszokat és első sorban azok válaszát várom akik gyakori vaterások.


2014. máj. 25. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassacskán meg kellene érkezzen, de azért ez nem teljesen kiszámítható. Az viszont nem értem miért nem rendelted meg magad és miért fizetsz ezért valakinek, hogy megrendelje a címedre.
2014. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Később találtam rá egy oldalra ahonnan lehetne rendelni fele annyiért utána már csak szívtam a fogam...de ez van köszi a választ ;)
2014. máj. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!