Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen vállalhatok diák...

15 évesen vállalhatok diák munkát? És ha igen milyet és mennyi pénzre számíthatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 15 éves fiatal gyerek vagyok aki a nyári szünetét szeretné értelmesen eltölteni mivel nem lesz semmi dolgom ezért a munka mellet gondolkodom! Erős alkatú "erős" vagyok bírom a fizikai munkát! Favágás,pakolás,raktárban pakolás... tehát minden ilyen dolog e mellet nem tudom hogy ez lehetséges de esetleg eladóként vagy valami más dologban is szívesen segítenék! és a beszerzett pénz sem lenne rossz e mellet szeretek bárkinek segíteni bármiben! és szeretném értelmes dolgokra fordítani a szabadidőm! Valaki segítene hogy ez lehetséges? ha igen hol keresgéljek munkát? kihez forduljak?

2014. máj. 30. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Felkeresed a diákszövetkezeteket a városba, és jelentkezel hogy munkát vállalnál. Fizetésnek a diákmunkás minimál órabérre számíts. 580Ft bruttó kb.
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez a diákszövetkezet hol van? tehát városháza vagy gyámügy vagy merre találom?
2014. máj. 30. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákeresel Google-ben, hogy diákszövetkezet.
2014. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"városháza vagy gyámügy"


Nee, ezzel most kisokkoltál így este. xd


Rákeresel google-be hogy [város ahol élsz] diákszövetkezetek, és akkor kidobálja őket. Megnézed a címeiket, aztán érdeklődsz náluk.

2014. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem utána néztem ennek már korábban is de rákeresek hogy salgótarján és hogy diák munka és nem keres be semmit de mindjárt megnézem újból mert szeretnék pénzt keresni és értelmesen tölteni a nyári szünetemet!
2014. máj. 30. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj feltételnül diákszövetkezet segítségét igénybe venni ahhoz, hogy munkát vállalj.

A szünidőben bármilyen jogviszonyban, bármilyen munkát elvállalhatsz ott, ahol szükség van Rád.


Nyitott szemmel jársz, aztán mindenhol érdeklődsz, nincs-e pár hónapnyi segítségre szüksége valamelyik munkáltatónak. Akár egy panzióban fűnyírás, egy étteremben mosogatás, egy zöldségesnél árurakodás, stb.

Megállapodsz velük, aztán mehetsz is dolgozni írásos szülői beleegyezéssel...

2014. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A szünidőben bármilyen jogviszonyban, bármilyen munkát elvállalhatsz ott, ahol szükség van Rád."


Akkor rohamrendőrnek is bevethető, ha jelentkezik és szükség van rá? Vagy repülőgép pilótának?

2014. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy Kedves 7-es! Ennyire nem kéne kisarkítani a dolgot. Arra akartam utalni vele, hogy nem csak diákszövetkezeten keresztül lehet diákként dolgozni, és nem csak újságkihordás lehet a munka.


Természetesen bányásznak nem fogják felvenni...


De azért köszi!

2014. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket Hétfőn úgyis megyek le a városba és meg fogom érdeklődni egy pár helyen!
2014. jún. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!