Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet azért nem találok...

Lehet azért nem találok munkát, mert megijednek ettől?

Figyelt kérdés

Ha állásinterjúra megyek, általában a párom visz el, mert olcsóbb, mintha busszal mennék.

De a páromnak nem egy átlagos kocsija van, hanem egy elég fullos "menő" kocsi (vállalkozó). Vajon az állásadók mit gondolhatnak erről? Ez elriasztja őket attól, hogy felvegyenek, vagy más miatt nem vesznek fel?

22N


2014. máj. 30. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy bármelyik munkáltató megijedne ettől, de ha kétségeid vannak, tegyen ki a párod két utcával arrébb, ne közvetlenül a ház előtt.
2014. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

"mert olcsóbb"

"elég fullos "menő" kocsi"


fullos kocsira telik, de 300Ft-os buszjegyre nem?


Nem ijednek meg! Mitől ijednének meg? Egy drága luxusautótól?


Inkább az ehet, hogy aki ilyen luxusautóból száll ki, annak nincs szüksége az általuk kínált pozícióra. Bár kérdésből nem derül ki, hogy takarítói munkára mész vagy alelnöknek a Microsofthoz?!

2014. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért mert a párom egy jól menő vállalkozás tulaja, én már ne is dolgozzak? Röviden nekem nincs pénzem, és szeretném magamat eltartani, amennyire csak tudom, attól függetlenül, hogy kivel élek együtt.

Mondjuk ez jó ötlet, hogy pár utcával arrébb tegyen ki, nem is értem miért nem gondoltam rá:D Elég debilnek tűnhetek, talán ez lesz a baj..:D

2014. máj. 30. 22:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszerű állásokra kell gondolni, eladó, adminisztrátor, pincérnő, stb..
2014. máj. 30. 22:20
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem dolgozol a párodnak?
2014. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem alkalmaz a faszid?
2014. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Elég kevés főnök várja topogva az utcán, hogy megérkezzen a delikvens az állásinterjúra. Legalábbis én még ilyet nem láttam.
2014. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed tudják, mivel mentél?

Esetleg azzal kezded a bemutatkozást xy vagyok, a párom most tett ki a BMx-ével, mellesleg verőemberei vannak, golyót kapsz, ha megfarkalsz!

Na akkor mi van felveszel a titkárnődnek?


Milyen pozícióra jelentkezel?

Élettársad mivel üzletel?

Miért nem nála vállalsz munkát?

2014. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, akkor én az előző válaszolókkal ellentétben: igen, lehet, hogy megijednek ettől. Arra következtetnek, hogy elég jól állsz anyagilag és a fizetés, amit a cég kínálna nem tudna téged eléggé motiválni.


Egy cégvezető.

2014. máj. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként nagyon sok munkaadó látja, amikor megérkezek, vagy az ablakból figyel (mondta). A páromnak fizikai munkásokra van szüksége nagyrészt, így én kiesek. És nem, nem pénzbehajtó, vagy ilyesmi, nincsenek "verőemberei", egy tisztességes és normális vállalkozása van, soha életében nem csinált törvényellenes dolgot. Sajnos emiatt rengeteg adót fizet, de hát ez a "normális".

Mint már írtam, normális munkakörökre jelentkezek, eladó, irodai adminisztrátor, pincérnő, stb.

2014. máj. 31. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!