Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az interneten átvertek egy...

Gulyó kérdése:

Az interneten átvertek egy babakocsival. Teendő?

Figyelt kérdés
22e-ért vásároltam meg a képen teljesen újnak tűnt, de mikor megjött és kicsomagoltam csak néztem,500ft-t sem ér. Visszavásárlástól erősen elzárkózott a tag. Mi a teendő? Olyat is hallottam, hogy 30e-ig a rendőrség nem is foglalkozik netes átveréssel. Ez igaz?

2014. jún. 1. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtanulod a leckét... De már le sem írom, olyan sokszor leírták ezt már előttem. Ezt tényleg gyakori kérdés, talán kellene a kereső funkcióját is használni az oldalnak.
2014. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkönyveled tanulópénznek.
2014. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Írsz a vaterának vagy ahol vetted és törölteted. Utána meg megmondod , hogy vagy visszaveszi vagy feljelented. 6 napon belül minden interneten vásárolt terméket kötelező visszavenni.
2014. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Írsz a vaterának vagy ahol vetted és törölteted."

Ja persze, mert így megy ez, hogy bemondásra bárkit bárhonnan törölnek, mi?


"Utána meg megmondod , hogy vagy visszaveszi vagy feljelented."

Hol jelented fel? És mi lesz a vád ellene? És hogyan bizonyítod a vádakat?


"6 napon belül minden interneten vásárolt terméket kötelező visszavenni."

Nettó baromság. De ha gondolod, jogszabályhelyre hivatkozhatsz, ha mégis úgy véled, nem a légből kaptad ezt a gondolatot...

2014. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rábassztál.A rendőrök,a Vatera meg akárki más leszarrja.Tapasztalat.Elmész hozzá és pofán vágod.:)Ha 300 km-re lakik,már az sem éri meg.Tudják ezt a csalók nagyon jól.
2014. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!