Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik hogy ennyit késik a...

Létezik hogy ennyit késik a posta?

Figyelt kérdés
előző héten szerdán feladtak nekem egy A4-es levélbe egy "csomagot" sima levélként és még sehol sincs . ( innen 100kmre adták fel )
2014. jún. 4. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Vagy nem adták fel (ez a valószínűbb) vagy elveszett a postán.
2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akitől rendeltem, azt mondta, hogyha nem ér ide péntekig visszautalja a pénzem. csak nem hazudott..
2014. jún. 4. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat. Soha nem szabad előre fizetni. Ha pedig valamit előre kifizettél, könnyelműség sima levélben küldeni.
2014. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ami a postai kézbesítést illeti, arról sokat lehetne beszélni, mivel több évtizedet is késtek a küldemények. Ne add fel a reményt!

Viszont az is megeshetett, ahogy írod, a feladónak nem volt árúja és hogy az igéretét ne szegje meg úgy tett, mint ha elküldte volna. Ezért érdemesebb utánvéttel rendelni a cuccokat.

2014. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az eladó azt írta nekem, hogy ajánlottként fogja feladni.

hát mégsem úgy tette, bevallotta.

2014. jún. 4. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nem mondott igazat

Mi van ha átvert?

2014. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

ha az OLX-en vetted, akkor magadra vess


ők figyelmeztettek téged előre, hogy csakis személyesen vásárolj

2014. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen...az Oxl en vettem...:/
2014. jún. 4. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a vaterán árusítok, és már volt (a pár ezer küldeményből kétszer), hogy két hét volt a kézbesítési idő (az egyik sima levél a másik elsőbbségi levél volt).

Hogy hány km tök mindegy úgyis egy központba szállítják és onnan szét.

2014. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet sajnos. Lehet, hogy az eladó vert át, de az is benne van a pakliban, hogy a postán nyúlták le (nekem is dézsmálták meg a küldeményemet), vagy csak szép lassan csigatempóban megjön egyszer (erre is volt már példa).
2014. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!