Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy meglopott a...

Lehet, hogy meglopott a barátnőm? (nem vészes összeg)

Figyelt kérdés

Igazából még friss a kapcsolatunk, másodszor volt nálam. Tegnap elmentünk boltba, utána meg is számoltam, mennyi maradt nálam: 4500. Hazajöttünk, iszogattunk, dumáltunk, majd bealudtunk. A lány előbb kelt kb 10 perccel mint én.


Mikor elment, utána vettem észre, hogy a tárcámba csak 1500 forint van. Most lehet, a boltból hazafele figyelmetlen voltam, mert közben röhögtünk meg hülyéskedtünk. De valahova mégis eltűnt 3000 forint, csak nem tudom, meggyanúsítsam-e. Mert simán lehet, hogy kiesett a tárcámból (volt már rá példa)


Ez elég hülyén érint, mert összegyűlt mindenből 2 havi kifizetni valóm, ami cakkpakk el is vitte a fizumat, szóval most minden ezer, sőt száz forint számít.


A csaj tök normális, rendes családból való.


Ti mit tennétek?

Mindketten 28 évesek vagyunk, ha ez fontos info.



2014. jún. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ha meggyanúsítod, akkor jól fogsz kijönni a dologból? Két eset lehetséges:


1. Valóban ő nyúlta le a pénzt. Ez esetben, ha meggyanúsítod, akkor tagadni fog és eljátssza a sértődöttet, a pénzed se kapod vissza.


2. Nem ő volt. Ez esetben is tagadni fog és jól megsértődik. A pénzed ez esetben se lesz meg.

2014. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a csajt. Azért, mert az alapok nincsenek meg. A bizalom.
2014. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok régi rossz emlékem van! Az exem lehúzott elég sokkal, igaz kicsit másképpen. Ezért is írtam ide.
2014. jún. 7. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:

A bizalomhoz több idő kell, mint két alkalom, szóval ez ebben a helyzetben nem igazán mérvadó.

Szerintem figyeld a csajt, számold a pénzed és akkor szólj neki, ha már biztos leszel abban, hogy pénzt vett el.

2014. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb elmész wc-re és eltűnnek a bútorok is :D
2014. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

cigány a csaj?



egyébként csináld azt hogy kiteszel pénzt az asztalra és elrejtesz egy kamerát.

2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem cigány, meg feljebb írtam is, hogy normális családból származik.
2014. jún. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!