Nyári munka? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég feladtam egy hirdetést, nyári munka keresés céljából. Már el is felejtettem, erre jött tegnap egy e-mail, egy férfi kérdezte, hogy milyen munkát, mikor, mennyit, meddig stb. vállalnék. A kérdésem az lenne, ha esetleg kapnék valamilyen munkát, mire kell figyelnem? Szerződést írathatok,vagy fiatal vagyok? Válaszokat köszönöm!

15/L



2014. jún. 11. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak diákszövetkezeten keresztül dolgozhatsz. Ha nem onnan hívott a pali akkor most felejtsd el.
2014. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülői beleegyezés is kell, mivel kiskorú vagy...
2014. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha ő kérdezi milyen munkát, az nem túl biztató. Szövetkezeten keresztül keress munkát, és sztem ne egyedül vállald.
2014. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de én nagyon szeretnék dolgozni, diákszövetkezeten keresztül meg esélyem sincs :(
2014. jún. 11. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
A diákmunka közvetítő irodák nem a hirdetéseket fogják bújni munkaerőért, pont fordítva működik a dolog. Te neked kell őket keresni, nem ők fognak téged. Az illető aki írt az meg jó eséllyel valami szatír.
2014. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"diákszövetkezeten keresztül meg esélyem sincs"- Máshogy pedig legális keretek között nem működik a dolog...
2014. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát jó... Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 11. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy lepedőakrobatikás hirdetés volt?

Esetleg csak félreértették az ajánlatodat?

Bemásolnád a hirdetést?

2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!