Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy csapat foci vb döntőbe...

Flash! kérdése:

Egy csapat foci vb döntőbe jutását hol, melyik irodánál tudom megfogadni? Tehát, hogy x csapat be fog jutni a fináléba szerintem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte az összes online irodánál van ilyen lehetőség.
2014. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, az online irodáknál van ilyen lehetőség.


Ennyire meggyőzőek voltak a hollandok? :)

2014. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha a hollandok csoportelsők lesznek ami kb borítékolható, akkor a 8ad döntőben vsz brazília,esetleg horvátország vagy ghána lesz az ellenfelük.

Ki fogják pipálni simán szerintem , és akkor már a legjobb 4között vannak.

(Mindamellett sem brazíliát sem spanyolországot nem várom a végéig...)


De ugyanígy és most még "látatlanba" ,megteszem a németeket is a döntőbe jutásra.


bár még otthon gépen meg kell néznem majd az odds-okat de valószínűsítem hogyha akár a német akár a holland csapat döntős akkor már nem lesz mínuszos a történet, ha jön a holland-német akkor meg kasza.


És azért nem német-holland eleve, mert az olaszokkal és akár az argentinokkal is számolni kell.

Na meg még minden csapatnak van x esélye odajutni, több-kevesebb vagy minimális de van.


Azért ha gép elött vagytok írhattok nekem irodákat oddsokkal a két fogadásra (hollandia döntős lesz; németország döntős lesz)

;)

2014. jún. 14. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Na rosszul írtam a legjobb16 között találkozhatnak a brazilokkal,csak gyorsan írtam de a kérdés adott
2014. jún. 14. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy VB-t nem az első meccs fog meghatározni. Meg azzal is számolni kell hogy a braziloknak lejt a pálya.
2014. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tényekben és az esélyekben jobban hiszek mint az általánosított statisztikákban.


Mindegy nem akarok erről vitázni .

Konkrét odds-ot tud valaki, mert még sokára érek haza melóból, és akkor már nem kéne annyit keresgélni...

2014. jún. 14. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyolcaddöntő megnyerése után a legjobb 8 között vannak, nem a legjobb 4 között...
2014. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!