Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holland VB 1.13*odds *10ezer...

Flash! kérdése:

Holland VB 1.13*odds *10ezer ft Holland VB 2.9*odds *10ezer ft Ha bejutnak a döntőbe minimum 70ezer a profit. Ha csak 25%esélye volna a hollandoknak a döntőbe kerülni akkor a fogadás várható értéke már akkor is pozitív. Szóval vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát hogy vb elsők vagy vb másodikok, 13*odds ; 9*odds

csak hülyén írta ki a kérdést

2014. jún. 15. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? De vsn rá esély hogy az elődöntőben kiesnek
2014. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne esély a kiesésükre akkor nem is engednék a fogadást rájuk ;)

Hanem véget érne a vb.


Na jó akkor a kérdés azokhoz szól akik tisztában vannak a várható érték fogalmával.


Ki gondolja úgy, hogy hollandiának több mint 25% esélye van az első két hely valamelyikének megszerzésére

(Figyelembe véve a brazilok és a spanyolok eddigi mutatványát, akik ha nem tudnak nagyot javulni, kinéz nekik a kiesés, nemhogy a döntő,+jóeséllyel egymással fognak harcolni a legjobb 16 között a bentmaradásért)

És eddig a hollandokon kívül klasszis focit még más csapat nem mutatott véleményem szerint.


Szerintem több esélyük van mint amennyi az oddsuk, tehát matematikai értelemben plusszos a várható értékük.


Ti hány %ra tippelnétek azt hogy döntős lesz a holland válogatott?

2014. jún. 15. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy egy 6-os kötésű szelvény ment el ami több mint 80 ezret hozott volna. Na és min ment el? Hát persze , hogy az uruk meccsen...

Ezek után én már semmiben nem reménykednék vagy hinnék bármiféle elemzéseknek.

2014. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"eddig a hollandokon kívül klasszis focit még más csapat nem mutatott véleményem szerint"


Egyrészt ott az angol-olasz. Másrészt ne 8 meccs alapján ítéld meg a többi csapatot, a résztvevők fele még pályára se lépett.

2014. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a csoportkörben a papírforma érvényesül akkor a holland ágon lesznek: Belgium, Portugália, Olaszország, Argentína,

Mind a négy erős ellenfél bármi történhet ellenük.

A csop.: Horvátország, Mexikó Kamerun képesek a meglepetésre mindhárman

E csop: Svájc képes a meglepetésre

valamint ha meglepetés történik pl: németek másodikok a csoportjukban akkor még nehezebb a dolguk

Én nem fogadnék a hollandokra nagy összegben, fiatalok, a védelem tapasztalatlan bármikor becsúszhat egy vereség ami a csoportkör után végzetes.

2014. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!