Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet feljelenteni az...

Hol lehet feljelenteni az olyan vállalkozót aki folyamatosan lejárt szavatosságú termékeket ad el a boltjában?

Figyelt kérdés
Egymás után többször előfordult, hogy az egyik boltban több terméknek is hónapokkal ezelőtt lejárt a szavatossága és mégis eladják. Hol lehet ezt bejelenteni? Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 17. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
NÉBIH 06-80/263-244
2014. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm!!!!

Még soha nem jelentettem fel senkit, de most meg fogom tenni!!!, mert arcátlanul pofátlan az a boltos aki a falusi néppel akarja megetetni a lejárt szavatosságú cuccait. A környéken nyitott néhány boltot, aztán egyik-boltból hurcolja a másikba a megmaradt, majd lejárt szavatosságú lomjait, mint friss árut. Én már kétszer jártam meg vele, ezért döntöttem a feljelentés mellett!!!

Először vissza vittem, másodszor nem tudtam, mert a felbontás után vettem észre, hogy két hónapja lejárt a szavatossága.

2014. jún. 26. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!