Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a gruppi.hu-ról?...

Mi a vélemény a gruppi.hu-ról? Megbízható?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 18:24
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
87%

A kedvezmények mind kamuk, átverések. Az eredeti ár sosem létezett sehol.

A gruppi.hu nem más, mint egy olyan szolgáltatás, ahol kínából fillérekért behozott, gyenge minőségű termékeket árusítanak hiszékeny, megvezethető embereknek.

Azt javaslom, ne vásárolj tőlük.

2014. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

minden kínai egyébként, nem?


az árat nyilván megnézném, hogy máshol mennyi, ahhoz képest sem olcsó?


nekem az tűnt fel, hogy nincsen feltüntetve a termék pontos neve sehol, legalábbis én nem találom


szóval mintha úgy vennék egy tv-t, hogy elmondják mekkora és hány gomb van rajta, stb.

2014. jún. 19. 21:31
 3/34 anonim válasza:
60%

A családom többször majdnem beleugrott gruppis vásárlásba. Pl. volt egy tablet 64.000 helyett 20.000 ért.

Azt a tabletet egy az egyben megtaláltam az aliexpressen 17.000 Ft-ért szállítással együtt.

Szóval ne. Ha ilyen cuccokra vágysz, akkor az aliexpresst nézegesd, jobban jössz ki.

Egy mai ajánlat pl egy "royalty line" edénykészlet 50.000 helyett 11.000-ért. Ez egy vicc. Ha rákeresel, akkor a legextrább legdurvább kerámia royalty line készlet 30.000 ft drága helyen.

Amit "csak most" 80% kedvezménnyel hirdet egy gagyi rozsdamentes készlet, amit ha kimész az ázsia centerbe, akkor 9-10.000 Ft ért megvehetsz. - viszont ott nem fogod megvenni, mert kézbeveszed és egyből látod rajta, hogy egy f*s.

2014. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 kkky válasza:
90%
Miután először rendeltem tőlük, megnéztem a hozzászólásokat, véleményeket...Tiszta ideg lettem..de rendben megjött a kért termék, működik, semmi hibája nincsen, igaz, a doboz elég gyatrán nézett ki,- de az összeszerelés után úgy is a kukában landolt-és szállítólevél, illetve számla nem volt a dobozban, ahogy magyar nyelvű használati útmutató sem, de számlát küldtek pár napra rá elektronikus formában. Szóval összességében elégedett vagyok, azóta már 2x rendeltem tőlük. De drága dolgokat nem érdemes internetről rendelni szerintem, max.nagy, ismert cégektől.
2014. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
mi landolt a kukában?
2014. jún. 26. 20:43
 6/34 anonim válasza:
74%
"a doboz elég gyatrán nézett ki,- de az összeszerelés után úgy is a kukában landolt-"
2014. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
68%

Most volt akciós a Kosmodisk két szettje, 3000 ft volt összesen, tehát gyanúsan olcsó. [link]


írtam nekik üzenetet, hogy mind szép és jó, amit leírtak, de nem találtam sehol sem mérettáblázatot. erre visszaküldték a linket, hol találom meg a megrendelő felületet. újra írtam, hogy a szövegértéssel sosem volt gondom, azt a lehetőséget nem találom, hol tudnám kiválasztani a méretet, mert nyilván nem ugyanaz való egy 140-es pocakú férfira és egy 64-es derekú nőre. ez volt a válasz:


"Kedves megrendelőnk!


Amennyiben a megrendeléskor nem volt lehetőség a választásra, nem tudja kiválasztani.

Köszönjük megértését"

2014. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
59%

Kétoldalú a dolog.

Rendszeresen rendelek tőlük, eddig rendben megkaptam az árut. Minőségi kifogásom egyetlen esetben sem volt. Más kérdés, hogy egy videokamera ígért magyar nyelvű tájékoztatóját többszöri kérésemre sem küldték meg. A hirdetés a mai napig magyar nyelvű utasítással megy.

Tehát, apró mütyüröket érdemes rendelni, szerintem árban jók, nagyon jók.

Másrészt, eleve átveréssel indul a dolog, mert az alapárak soha nem létező árak. Ennek ellenére áraik alacsonyabbak mint más helyeken. Ha nem zavar, hogy indulásból hülyének néztek, akkor jól jársz a vásárlással. Értékesebb műszaki cikket szigorúan tilos rendelni ilyen helyektől. Ügyfélszolgálat dologidőben nem veszi fel a mobiltelefont. Internetes válaszaik is csak azt jelzik, eljutott a probléma hozzájuk (az idő majd megoldja).

Tehát csak ismert terméket és olyat szabad rendelni amit, ha probléma van vele szívfájdalom nélkül tudsz kidobni.

2014. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 pdia válasza:
17%

Én rendszeresen vásárolok tőlük kisebb-nagyobb dolgokat. Pontosak, megbízhatóak. Minden vásárlás előtt leellenőrzöm a terméket, az árak minden esetben alacsonyabbak a gruppinál, mint más viszonteladóknál.

A termékek "természetesen" kínaiak, de ezzel már a kezdetektől fogva tisztában vagyok, eleve úgy rendelek.

Ugyanakkor volt már, hogy utángyártott termékre számítottam az ár alapján és eredeti, gyári cuccot küldtek, iszonyat jó áron.

Volt reklamációm is két esetben, mind a kétszer korrektül és villámgyorsan jártak el.

Ha tudod, hogy mit akarsz, érdemes vásárolni. Természetesen nem csúcsminőséget küldenek, de azokat nem is itt és nem is ilyen módon kell vásárolni.

De pl. a Teleshopos gagyi cuccokat töredékáron tudod itt megvenni.

2014. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
25%

Nem ajánlom! Most vettem 3 kingston pendrive-ot tőlük.

1db 16GB, 2 db 64GB méretűek "elvileg". Tapasztalat:


A 16-os működik de kingston helyett egy márkátlan valami.

Egyszer rendeletem hozzá egy megszólalásig hasonlót kínából kb 1 hónapig működött.Ez arra jó hogy egyszer teleírd és többet csak olvass róla.


A két 64GB-os már meredekebb, Kingston doboz, felirat, de egyértelműen hamisítványok! Sehogy sem sikerült 20 GB körül többet rájuk másolnom. Vettem a fáradtságot és szétszedtem megnézni mi van benne. A chipeken valami márkátlan céglogó és virít a 25GB felirat.


Most hogy utánanéztem a neten rengeteg átvert vásárló van már az ügyben de úgy látszik ez nem zavarja a hivatalokat. Lehet mégiscsak volt alapja a kitiltásokank?

2014. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!