Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A TESCO házhozszállításnál...

A TESCO házhozszállításnál adsz-e borravalót a kiszállítónak és ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
igen kb 200 ft-ot
2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Nem ingyen szállítják házhoz.
2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen, 500 Ft-ot adok neki.

Nekem még így is megéri, mert lepakolja a konyhába, kipakolja a dobozokat, szatyrokat.


Sőt, kövezzetek meg, de ilyen nyári melegben én még egy pohár ásványvízzel is megkínálom. :)

2014. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szuaszin válasza:
3%
Én semennyit, mondjuk nem is vásárlok efféle retek helyekről.
2014. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért is retek hely?
2014. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
33%
Ugyanazt kapod mint máshol pl. a CBA-ba. Az igaz, hogy megy ki a pénz külföldre. Van olyan ország (pl. Hollandia) ahol csak saját üzletek vannak, mert a Holland kormány nem engedte be őket az országba. Persze a SPAR meg itt van:) Mindegy, ők csinálják jól.
2014. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

"Az igaz, hogy megy ki a pénz külföldre. "


Az sem igaz.

2014. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Alul vannak fizetve szegény futárok, adjatok neki 100-200 Ft-ot. (És 1 pohár vizet is, ha kánikula van.)
2014. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KelemenGy válasza:
Igen, mindig. 200-500 Ft, attól függ mennyi apró van kéznél + mindig megkínálok minden szerelőt, futárt, ilyesmit egy üdítővel, kávéval, ha hosszabban van nálam és ráadásul még valami szívességet is tesz nekem. Valóban nem ingyen van a házhozszállítás, ez igaz, de naív dolog azt hinni, hogy az a pénz a kiszállítóknál köt ki. Amit kapnak, az nagyjából a viccel egyenlő, másrészt meg a kapuig volnának kötelesek szállítani. Nálam még eddig mindig behozták a házig/ba.
2014. aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!