Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyit költetek havonta...

Ti mennyit költetek havonta átlagosan egy felnőtt főre nézve ennivalóra, innivalóra, alkoholra, dohányra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy (a gyerekeket nem számolva, mert nekik nyilván kisebb a fogyasztásuk, plusz nem kell nekik alkohol meg cigi), átlagosan mennyit költetek húsra, tejtermékre, tojásra, nasira (chips, csoki..stb), zöldségre, gyümölcsre, üdítőkre, cigire, alkoholra. Szóval élelmiszerekre + a két legáltalánosabb luxus termékre (cigi, pia).

#pénz #élelmiszer #mennyit költ
2014. jún. 22. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Havi 40ezret költök élelmiszerre, egyedülálló nő vagyok.

Alkoholra, cigire semmit.

2014. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

F/32

Kaja 30-40e

Alkoholra, cigire, szerencsejátékra semmit!

2014. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni!

Várom a többi válaszokat továbbra is!

2014. jún. 23. 08:51
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Eloszoris a csirkemellre reagalnek :D crohn beteg vagyok es csak feher hust ehetek java reszt cs.mellet, nem igazan ertem neked miert nem mind1 h a " hulye p*csak" miert csak azt eszik, abba meg nem gondoltal bele h talan az izlik nekik? Mert pl ha ehetnek mast ha nem, nem ennek, mert ez izlik, vagy nem artana utana olvasni h mennyivel egeszsegesebb mint a voros hus.. ha meg nincs ra penzed h ezt etess a baratnoddel, akkor ne tarts :D


Az eredeti kerdesre: dohanyzom ami havi 15.000, inni nem iszom ritka esetekben szulinap/nevnap max 2000/ hn.

Hetkoznap az ebedemet foleg ido es mikro hiany miatt a munkahelyemre rendelem vagy ha idom engedi elmegyek menuzni ez kb 25.000/ ho, a reggelim havonta 15.000, ami kevesbe kovetheto az a hetvege es a hetkoznap estek ez kb 55.000 ( egyre ritkabban fozok de olykor ez az osszeg ilyenkor nyilvab kevesebb ) nasira szinten ritkan koltok ez havi 5000be megall, viszont inni csak asvanyvizet iszom, ami neha izesitett igy havi kb. 10.000Ft

A paromra kb ugyanez igaz, annyi kulonbseggel h o havi 30.000 a cigi, alkohol 10.000, kave 20.000


Viszont ez nem az atlag, sajnos ebben az orszagban nem sokan engedhetik ezt meg maguknak.. :/

2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

utolsónak, én az első vagyok, és szintén Crohn-beteg.

Azért eszem ennyit, mert ennyi táplálékkal tudom elérni azt az állapotot, amit más negyed annyival el tud érni: azaz hogy ne érezzem magam folyamatosan fáradtnak, gyengének.

2014. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És a táplálék kiegészitok amiket szedsz azok "ernek" vmit??

Probáltam már én is rengeteg félét de semmmi :/

2014. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van ami igen. Igazából én amit kipróbáltam mindegyik jó volt. Maltofert kivéve (ami gyógyszernek minősül).
2014. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Havi 40.000-ret kajára.


Alkoholra további havi 1.500 Ft-ot (tehát átlagosan 2 havonta iszom meg egy üveg whiskeyt)


Cigire semmit, soha nem dohányoztam.

2014. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!