Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen animet tudtok ajánlani?

Milyen animet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Mármint szerintetek melyik szinkronos animet nézzem?(naruto és a naruto shhipudent most néztem végig)

2014. jún. 24. 00:49
1 2
 11/13 anonim válasza:

Klasszikus animek:

Pálya ördögei, Grand Prix, Sailor Moon, Lili, a virágangyal, Maja, a méhecske, Manóvári manók,

80 nap alatt a föld körül, Nils Holgersson, Csip-csup csodák, Erdei állatok országa, Ezüst nyíl, Gólkirály, Harlock kapitány, Helló,Sandybell, Heidi, Hosszúlábú apu, Hófehérke és a hét törpe, Kimba,a fehér oroszlán, Robin Hood, Transformers, Tsubasa kapitány, Mila, a szupersztár

Új(abb) animek: Slayers, Cowboy Bepop, Chrono Crusade, Beyblade, Bakugan, Conan, a detektív, Csajkommandó, Deltora Quest, Digimon, Pokémon, Inuyasha, Hellsing, Kaleido Star, Vampire Knight, Kilari, Monte Cristo Grófja, Sonic X, Ghost in the shell, Sakura háborúja, Trigun, Vadmacska kommandó, Sámán király


Azthiszem ennyi, de javaslom hogy feliratos animéket nézz, eleinte furcsa lesz a hang, de ha 1 nél megszokod, akkor a többi meg se kottyan.

Remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen más fajták jöttek be mert sztem amiket előzőek leírtak azok elég fiúsak o.o

Pl nekem a minami ke, minami ke okaeri egyik kedvencem és a maria holic-ban nagyon tetszett a humora. De ezek kicsit lehet hogy lányosabbak, romantikusakat pedig nem írok mert azok gondolom nem a te stílusod :P

2014. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 oszihory válasza:
Highscholl DxD,Highschool of the dead,Naruto,Bleach,NO Game No Life,Sword Art Online
2014. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!