Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ér egy levél...

Drakeamarth kérdése:

Mennyi idő alatt ér egy levél elsőbbségivel Amerikába?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete adtam fel egy levelet a barátnőmnek Amerikába (nem ajánlva, de elsőbbségivel) és még nem ért oda. Körülbelül mennyi idő, míg odaér? Ti mit javasoltok, megéri ajánlva sima borítékos levelet feladni, vagy lehet annyira bízni a postában, hogy felesleges?

2014. jún. 25. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A közönséges repülőposta kikézbesítésig egy hét max. Az elsőbbség csak a kikézbesítésnél jöhet szóba. Esetleg!

A küldemény nem külön futárral megy.

2014. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit nem ajánlva adsz fel, az előfordulhat, hogy nem ér oda semmilyen formában.

Az elsőbbségi matrica nem garancia.

2014. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tehát ha jól értem, ha ezen a héten sem érkezik meg a levél akkor kezdhetek aggódni :) Furcsállottam is, mert ő 2 hete adott fel egy sima levelet (nem elsőbbségivel), az meg ma jött meg.

Lehet naiv elképzelés, de a postának az a feladata, hogy kiküldje a levelet, attól függetlenül, hogy ajánlva adtam-e fel, vagy melyik földrészre szántam. Ki lett fizetve, akkor vigyék ki, ennyi. Ha elmegyek egy moziba és kifizetem a jegyet, akkor ne az üres vásznat kelljen bámulnom két órán keresztül...

2014. jún. 25. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem ajánlott annak lába kellhet az egész világon.
2014. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!