Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy millióm. Hova fektesse...

Van egy millióm. Hova fektessem be, hogy hat hónap múlva legalább másfél legyen belőle?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Rulett, feketére. Legfeljebb nem jön be.


Komolyan, nem véletlenül adnak a biztonságosnak mondott befektetések 2-3%-okat ÉVENTE. Nincs ingyenebéd.


Ha meg kockáztatnál akkor ott a rulett.

2014. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha nem számolom a kamatos kamatot, ez 100%-os éves hozam. Ha van olyan befektetés amit le lehet írni itt néhány sorban, biztos lehetsz benne hogy senki nem fogja az orrodra kötni.


Marad a saját vállalkozás. Szóval.... Mihez értesz?

2014. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Hááát, fektesd drogba. Komolyan szólva, próbálkozhatsz a tőzsdével v nézhetsz valami támogatni való startupot ami szimpaitus és reménykedsz, bár szerintem ne nagyon. És abba is gondolj bele, hogy magasabb hozam magasabb kockázat.
2014. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
A dolgok jelen állása szerint fél év után jó esetben 20 azaz húsz ezer forintot kamatozik a pénzed :d
2014. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nekem ötszázezer kell decemberig.
2014. jún. 26. 09:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen kockázatmentes befektetés nem kamatozik ennyit.
2014. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
+ ha mázlid van az infláció nem viszi el a fél év alatt megszerzett kamatot.
2014. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Milyen részvényt vegyek a tőzsdén?
2014. jún. 26. 11:10
 9/16 anonim válasza:
képzett szakemberek, brókerek foglalkoznak ezzel, akik ilyenkor dolgoznak és nem gyakorikerdesek.hu -t böngésznek. amúgy meg a tőzsde is csak szerencsejáték.
2014. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha be akarsz fektetni, amint azt az előttem szólók is említették, válassz. kockázat, vagy biztonság? Nagy kamat, vagy kicsi? A kettő nem megy együtt, a bankoknak/brókereknek is meg kell élniük valamiből. A vállalkozást is inkább hosszabb távon tudnám javasolni, de ha neked ennyire 'rövid' időn belül kell a pénz, akkor legális módszert én sem tudnék ajánlani. Az illegális pénzkeresés általában nem fizet rosszul, de ha megnézed, ott ugyanúgy magas a kockázat.
2014. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!