Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy diákmunka nem tetszik,...

Ha egy diákmunka nem tetszik, azt bármikor lemondhatom, vagy muszáj elviselnem?

Figyelt kérdés

Még sose dolgoztam, jövőhéten tervezek menni a munkaügyre, és beiratkozni egy diákmunka programba. Ha ez megvan, utána hívnak, hogy mehetek ebbe az intézménybe, vagy abba dolgozni napi 6 órában, mint diákmunkás.

Hallottam már pár dolgot, hogy néhol elég keményen, végig pakoltatnak stb..

Ha esetleg valami olyat kérnek tőlem, amit én nagyon nem szeretnék ott megtenni, akkor mondhatom azt, hogy ezt nem szeretném? Vagy muszáj azt megcsinálni, amit kérnek?

Ha nem tetszik a munka, felmondhatok? Vagy muszáj az egész hónapot ledolgozni?

Ha felhívnak, hogy mehetek egy olyan helyre dolgozni, ahol nem szeretnék (pl. elmegyógyintézet), akkor mondhatom már a telefonban, hogy azt nem vállalom?


Bocsánat, kicsit sok kérdésem van. Előre is köszönöm, ha segít valaki.


2014. jún. 29. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemondhatod.
2014. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
most a pofádat akarod jártatni vagy pénzt akarsz keresni?
2014. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!